O MNIE

ja

Witajcie!

Mam na imię Magda i cieszę się, że odwiedziliście moją stronę.

JESTEM PASJONATKĄ ŁAPANIA ŚWIATŁA I DOKUMENTOWANIA MIŁOŚCI.

Jestem od tego uzależniona 🙂 Jestem uzależniona od fotografowania, od słońca, które dyskretnie wychodzi zza chmur i powoduje, że wszystko zaczyna wyglądać inaczej, od malowania światłem, od emocji jakie wywołuje naciśnięcie migawki, od cudownych ludzi po drugiej stronie obiektywu… i wcale nie mam zamiaru się z tego leczyć! Z całej masy pięknych rzeczy, które są na świecie, wybrałam fotografię. A właściwie wymarzyłam sobie :-). I z perspektywy czasu wiem, że o marzenia trzeba walczyć i nie bać się ich spełniać. Teraz wiem, że mogę wszystko. Także dzięki ludziom, z którymi dane mi było pracować. To jest dla mnie przyjemność i zaszczyt, że powierzacie mi swoje „historie” i uważacie za osobę godną ich uwiecznienia na zdjęciach. To daje mi energię.

Poza fotografowaniem jestem psim świrem, a szczególnie na punkcie mojego boksera Benka. Spacery, przytulanie, spacery, przytulanie. On wie doskonale jak odciągnąć mnie od komputera 😉 Kocham jagody i szarlotkę, w każdych ilościach. Jestem uzależniona od kawy, kawy i jeszcze raz kawy 🙂 i od słońca! Jestem ciepłolubna i jeśli nie naturalne promienie słoneczne, to ciepły koc, kominek, „okłady” z Benka są bardzo pożądane w zimowe dni.

Swój styl fotografowania określam jako romantyczny reportaż, szukam promyków światła i pięknych, autentycznych momentów. Moją prawdziwą pasją jest opowiadanie historii a nie ma piękniejszych opowieści niż historia miłości. Waszej miłości. Fotografowanie daje mi cudowną możliwość doświadczania miłości każdego dnia. Poprzez zatrzymywanie czasu, ludzi, emocji i ich historii doznaję niesamowitej radości. W każdym zdjęciu zostawiam także cząstkę siebie. Jestem szczęściarą i mam najlepszą pracę na świecie. Kocham to co robię i postaram się stworzyć dla Was fotografie, które pokochacie tak samo jak ja. Nie ma mowy o „sztywnych” zdjęciach. Czy to jest Wasz ślub, czy sesja rodzinna w parku chcę żebyśmy spędzili ten dzień śmiejąc się i dobrze bawiąc.

Jeśli spodobał się Wam mój styl i sposób widzenia świata, spotkajmy się. Porozmawiajmy przy dobrej kawie o Was, Waszej historii i moich zdjęciach. Uwielbiam podróżować więc dojadę do Was „na koniec świata” 😉

motto_ok-01