Oczekiwania na małego “Ktosia” to wyjątkowy czas. 9 miesięcy wyczekiwania, burzy hormonów, przygotowań. Czas przemyśleń, planowania i małej rewolucji w życiu. A gdyby tak, zostać w domu i w przytulnym wnętrzu, pokazać wszystko to, co w życiu ważne? Wszystko, to co sprawiło, że ten “Ktoś” pojawi się na świecie. Intymna sesja ciążowa we dwoje to rewelacyjny pomysł na zatrzymanie tych chwil.

{ Pomysł na sesję ciążową w domu }

Ciąża to bardzo intymny i indywidualnie przeżywany czas. Do tego punktu w życiu doprowadziła Was miłość, wspólne bycie, decyzje i pragnienia. I na tym opieram filozofię sesji ciążowych, które wykonuję. Pokażmy Was. Wasze otoczenie. “Gniazdko”, które uwiliście jako bezpieczna oazę dla Waszej rodziny. Sfotografujmy to wszystko, co tworzy Was i świat, w którym pojawi się Wasz “cud”. Cud miłości. Oczywiście nie zabraknie na zdjęciach ciążowego brzuszka. Możesz podkreślić go odpowiednim ubraniem lub zupełnie odsłonić. Domowa sesja ciążowa w klimacie lifestyle z ojcem dziecka, to idealne rozwiązanie dla tych par, które cenią sobie intymny klimat i emocje na zdjęciach. Takie warunki na sesji i ukochany mężczyzna przy boku, dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz pozwalają bez skrępowania pokazać więcej.

 

{ Sesja ciążowa w bieliźnie }

Jeśli czujesz się dobrze ze swoim ciałem, doceniasz cud natury, to zdjęcia ciążowe w bieliźnie będą dla ciebie piękną pamiątką. Kadry z sesji ciążowej mogą być bardzo zmysłowe. Ciąża to wyjątkowy stan, który warto podkreślić odpowiednią bielizną, w której będziesz się czuła seksownie, ale również komfortowo. Bliskość z partnerem na takich zdjęciach, doda im namiętności i pokaże Wasz intymny świat. Pamiętaj / pamiętajcie, że decydując się na taką bardzo osobistą stylistykę i klimat zdjęć, wykonujecie je dla siebie i swojego dziecka, aby móc wracać do chwil, które stały się przełomowe w Waszym wspólnym życiu. Nie bójcie się intymności i czułości. To jest esencja, na którą jak spojrzycie po latach, nikt nie będzie miał wątpliwości, w jakim momencie życia byliście i jak gorące emocje Wam towarzyszyły. Przecież o to właśnie chodzi w fotografii i we wspomnieniach.

 

 

Więcej intymnych sesji znajdziesz tutaj: TUTAJ i TUTAJ
Znajdź pomysł na własną sesję albo NAPISZ DO MNIE i razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia i poczuliście, że razem możemy spełnić marzenia...

poznajmy się

kontakt

Mój Instagram


© 2024 Magdalena Piechota

Fotograf Ślubny Warszawa