W sumie to mogłabym okroić cały tekst na blogu do stwierdzenia: KOCHAM TO! Nowoczesny minimalizm na ślubie! Wyrafinowanie i elegancja. Idealne miejsce na wesele Stara Drukarnia, stylową prostotę dekoracji stworzonych przez Kwiatów Kilka i… zobaczcie jak wyglądali Weronika i Kamil. Czy tu trzeba coś jeszcze dodawać?

{ nowoczesny minimalizm na ślubie i weselu }

Biała oranżeria Starej Drukarni w Sokołowie Podlaskim to jeden z takich obiektów weselnych, do których wracam z radością. Neutralne tło, dające potencjał dla wszystkich dekoracji ślubnych i weselnych, stworzone z głową i pomysłem, przez cudownych właścicieli – rodzinę, która dba o każdy szczegół i wysoki poziom obsługi. Wyśmienite jedzenie i najlepsza beza ever (zawsze dostaję ślinotoku na samą myśl). Taka czysta i widna przestrzeń sprzyja nowoczesnemy minimalizmowi w dekoracjach. Weronika i Kamil postawili na biel i czarne akcenty. Nie ma tu zbędnych elementów zaśmiecających przestrzeń. Minimalistyczne dekoracje na stołach zrobione jedynie ze świec i lekkie, romantyczne kompozycje z gipsówki niczym chmurki.  Zobaczcie jak to stylowo wygląda! Taki efekt, tak niedużym nakładem. Czy to przypadek, że wyrafinowane pary wybierają Starą Drukarnię? Nie sądzę – zobaczcie kto jeszcze miał tam przyjęcie weselne TUTAJ.

{ jak wybrać miejsce na ślub i wesele? }

Moja rada: Wybierając zadbane, stylowe miejsce na przyjęcie weselne dajecie sobie możliwość różnorodnej aranżacji, która uzupełni jedynie charakter miejsca a nie będzie musiała “maskować” lub budować klimat od nowa. Możecie w ten sposób zaoszczędzić na rozbudowanych dekoracjach, bo samo miejsce robi już efekt WOW. Inwestycja w estetyczne i dobrze dobrane miejsce na ślub i przyjęcie jest kluczowa dla wyglądu i stylistyki Waszego dnia. To miejsce będzie reprezentowało Was, wasze poczucie stylu i upodobania. Dlatego zanim zarezerwujecie pierwszą lepszą salę weselną – pomyślcie jak chcecie żeby wyglądał Wasz dzień i wybierzcie z głową! 

Nowoczesny minimalizm na weselach to świeża i bardzo modna estetyka. To elegancja, styl, lekkość, wytworność i wyrafinowanie podkreślone monochromatyczną paletą barw, geometrycznymi liniami, stonowanymi motywami i dekoracją. 

{ nowoczesna panna młoda i pan młody }

Weronika i Kamil postawili na nowoczesny minimalizm, bo to ich styl na codzień. Dla nich liczy się JAKOŚĆ. I każda ich decyzja dotycząca ślubu była świadectwem świadomych wyborów, w zgodzie z sobą. Pomimo organizacji małego przyjęcia (tylko najbliższa rodzina i przyjaciele) wiedzieli, że chcą wyglądać stylowo i elegancko. A kiedy jak nie w dniu ślubu warto się rozpieszczać? ;-) Werka pomimo, że wybrała spektakularną suknię od Pronovias (zobaczcie te bufki na rękach!) to jej stylizacja nadal pozostała minimalistyczna dzięki prostej fryzurze oraz rezygnacji z biżuterii. Klasa sama w sobie! Kamil w garniturze od Oscara Jacobsona, z bosą stopą w mokasynach, wiązaną muszką (no dobra.. nie udało się jej w końcu dobrze zawiązać :P ) i gładką fryzurą stworzył elegancki i nowoczesny look. James Bond mógłby się schować ;-) Wyglądali obłędnie! Tak prezentuje się wyrafinowana elegancja i szyk. A dzięki temu, że przygotowywali się w miejscu przyjęcia – Starej Drukarni, mogliśmy zaaranżować first look i ich mini sesję w otoczeniu dekoracji, zamykając w kadrach całą wizję tego dnia. Powstały edytorialowe zdjęcia niczym z Pinteresta. Z resztą sami zobaczcie!

 

I jak Wam się podoba taka stylistyka? Ja muszę przyznać, że ta estetyka i podejście Weroniki i Kamila do swojego dnia ślubu, jest bardzo bliskie memu sercu. I motto: “Mniej znaczy więcej”.

opinie Magdalena Piechota fotograf ślubny

A jeśli Ty również jesteś zwolennikiem takich stylowych i wyrafinowanych rozwiązań, to wskakuj w zakładkę KONTAKT i koniecznie napisz do mnie!