{ stylowa elegancja ślubna }

Wszyscy chcą nadążać za trendami. Szaleństwo przeglądania Pinteresta, szukania inspiracji, kartkowanie, scrollowanie, wertowanie także książek, pierwszych i jedynych na polskim rynku “Bridelle Style” i “Wasz piękny Ślub”, które stworzyłam razem z Bridelle. Ilość pomysłów, inspiracji przyprawia o ból głowy. Nie dziwię się, że ciężko Wam wybrać stylistykę na Wasz ślub i dekoracje miejsca przyjęcia weselnego. 2 lata temu na polskie śluby wkroczyło boho. Piękna i szalona stylistyka, która niestety przy zachowawczym działaniu, krygowaniu się i braku fantazji ponosi porażkę i staje się parodią. Bo boho to wolność i odwaga. To styl, który nie jest dla każdego i niestety nadal większość miejsc weselnych nie nadaje się na ten klimat. Jeśli spośród wielu dostępnych stylów, nie możesz się zdecydować na żaden lub w żadnych z nich się nie odnajdujesz, najlepiej postawić na… klasykę! Stylowa elegancja ślubna zawsze jest na czasie i nigdy nie wychodzi z mody. I wcale nie musi być nudna. W aktualnych trendach ślubnych królują proste kroje sukien ślubnych i nieskomplikowane fryzury, które występują z frywolnymi i szalonymi dodatkami jak ekstrawaganckie buty czy duża i kolorowa biżuteria. Tworząc neutralną bazę, możecie potem zaszaleć. Być może to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie?!

{ glamour – elegancja i szyk w  stylizacji ślubnej }

Co to glamour? Można go opisać w trzech słowach: elegancja, ekstrawagancja, luksus. Doskonały dla współczesnych kobiet, które chcą połączyć elegancję z ekstrawagancją, co daje bardzo szykowny i kobiecy look. Łącząc w stylizacji ślubnej, glamour z klasyką będziesz elegancką i nowoczesną panną młodą. Dobrze dobrane dodatki do eleganckiej sukni ślubnej podkreślą Waszą kobiecość, zmysłowość i klasę. Taka stylizacja ślubna idealnie sprawdzi się w: pałacach, dworkach, salach balowych, klasycznych eleganckich wnętrzach (Pałac Goetz, Belvedere, Pałac Brunów, Hotel Raffles Europejski  ale również na zasadzie kontrastu… w loftowych przestrzeniach (Tektura Boho, Fabryka Porcelany, Elektryczny Żuraw, Szarotka). Ale uwaga! Przeciwieństwa trzeba umieć łączyć!

{ jak zostać sobą na ślubie }

Nie bójcie się eksperymentować! Ślepe wzorowanie się na innych, często bywa ścieżką donikąd lub stworzenia karykatury samych siebie. Zwrot “nie wypada” nie istnieje. Jest jedynie sposób w jaki wyrazicie siebie, Wasz styl i charakter. Dlatego bądźcie szczerzy wobec siebie i zanim popłyniecie z nurtem, pomyślcie. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie Was, ten dzień, miejsce gdzie będziecie celebrować swoją miłość i krok po kroku realizujcie swoje marzenie, tworząc spójną stylizację. Nie ma nic gorszego na zdjęciach z reportażu ślubnego jak brak spójności Waszego wyglądu z charakterem i klimatem miejsca oraz pozostałymi elementami w tym dniu. A wbrew pozorom dobranie wszystkich elementów, to nie jest prosta sprawa. Dlatego jeśli nie wiecie jak sobie poradzić, brakuje Wam wyobraźni lub macie ograniczone możliwości, a nie chcecie skorzystać z pomocy specjalistów – postawcie na ponadczasowy minimalizm i klasykę.  Ja, jako fotograf powiem Wam jedno: najlepiej na zdjęciach wygląda BYCIE SOBĄ! A dobrze dobrany look podkreśli Waszą urodę i charakter na zdjęciach.

 

 

Zobaczcie ślub glamour Adama i Leili w Pałacu Zdunowo (TUTAJ)

 

Wszelkie prawa do fotografii zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autora: Magdalena Piechota oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.

Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia i poczuliście, że razem możemy spełnić marzenia...

poznajmy się

kontakt

Mój Instagram


© 2024 Magdalena Piechota

Fotograf Ślubny Warszawa