Kobieta zmienną jest. Wiadomo. Wbrew temu, że najczęściej można mnie spotkać ubraną na czarno, uwielbiam kolory. Soczyste, jaskrawe, pobudzające wzrok i zmysły. Będąc na tak wielu ślubach, najczęstsze kolory to te pudrowe, jasne i delikatne palety. Wielu z Was obawia się ferii barw i zabawy kolorami uważając, że są mało ślubne. Ale coś takiego jak “ślubne” już dawno przestało istnieć. Odkąd rozpoczęłyśmy z Karoliną Waltz z Bridelle, pracę nad naszą książką ślubną “Bridelle Style”, wiedziałyśmy, że ma ona przełamywać bariery na naszym polskim rynku, inspirować i dodawać Wam odwagi przy planowaniu Waszych ślubów. Sesja w stylu GYPSY to był odważny krok, ale obie nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o naszą pracę i nic nie jest w stanie ograniczyć naszej wyobraźni. To jedna z naszych ulubionych sesji do książki “Bridelle Style”.

{ Bo Wasz ślub to Wy }

Czemu pełni dynamizmu i koloru w dniu codziennym, zamykacie się w sztampowych rozwiązaniach? Ta sesja, ten styl jest dla tych, którzy nie boją się iść własną drogą. Uwielbiam GYPSY. Kojarzy mi się z wakacjami, radością, wolnością, szaleństwem, dynamiczną muzyką, Andaluzją, Marokiem.  Jest jak żywioł – nieokiełznany, dziki. Wypływa prosto z serca i jest pełen emocji. Styl Gypsy to boho w kolorowym wydaniu. Komu z Was w duszy gra taki klimat?

{ Gypsy – barwny styl dla odważnej panny młodej }

Karolina Waltz opisała go tak:

Wspaniała cyganeria, błysk i moc kolorów – taki właśnie jest styl gypsy. Im więcej, tym lepiej – taka jest właśnie dewiza przyświecająca temu stylowi. Piękno cygańskich taborów nie opuszcza nas po dziś dzień. Klimatyczna muzyka i barwne korowody świetnie podkreślają doskonałą zabawę, która ma się przeistoczyć w radosne przyjęcie weselne. Jeśli blask cekinów i kolorowe wstążki są tym, czego szukacie, zobaczcie, co możecie z nich stworzyć.

Gypsy to kultura romska, silnie inspirowana kolorami Indii. Mnóstwo to złota i barwnych detali, które sprawiają, że nie ma tu miejsca na nudę, a wszystko, co wprowadzicie do stylizacji doskonale się komponuje mimo pozornego chaosu. To właśnie tu możecie pozwolić sobie na złote obrusy z barwionymi kielichami i zastawą stołową. To tu Panna Młoda nie występuje w bieli, a na tle gości wybija się piękną złotą suknią utkaną z cekinów. Pierścienie z wyrazistymi kolorowymi oczkami świetnie wpisują się w styl gypsy. Rozpuszczone włosy i wplecione weń pióra wspaniale tańczą przy każdym ruchu. To prawdziwa dzikość i odważne rozwiązania. Moc kolorów połączona z silnymi wzorzystymi elementami wystroju – poduchy w strefie relaksu, baldachimy barwnych tkanin.

Nad okrągłymi stołami górowała dekoracja na kole ze zwisającymi kolorowymi piórami, które stanowiły świetną alternatywę dla kół z żywej zieleni. Żywej roślinności również nie mogło zabraknąć, ale kompozycje nie trzymały się żadnych ram, będąc uosobieniem dzikości tego stylu. W bukiecie ślubnym pojawiło się wiele gatunków kwiatów – storczyki, dalie, peonie, jaskry i róże. Cały bukiet był w stylu boho, czyli biski naturze i pokazujący jej różne oblicza. Zamiast klasycznych białych świec, postawiłyśmy na kolorowe, które znowu nawiązywały do przaśności aranżacji.

{ “Bridelle Style” – pierwsza polska książka ślubna }

Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota. Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie. Książka Bridelle Style łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

KUP KSIĄŻKĘ (kliknij): “Bridelle Style”

 

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

 

Wszelkie prawa do fotografii zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zgody autora: Magdalena Piechota oraz Wydawnictwa Bridelle Publishing House zabronione.

Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia i poczuliście, że razem możemy spełnić marzenia...

poznajmy się

kontakt

Mój Instagram


© 2024 Magdalena Piechota

Fotograf Ślubny Warszawa