Włochy… zakochują, pociągają, inspirują. Z czym nam się kojarzą? Z wakacjami i relaksem! To gaje oliwne, włoskie prosecco, espresso, biesiadowanie przy stole, pyszna pizza, wąskie uliczki, gwar, śmiech i słońce. Wielu z Was wybiera ten kierunek na swoje sesje narzeczeńskie lub ślubne, co wcale nie dziwi.

{ włoska sesja stylizowana w Spichlerz Wąsowo }

A co powiecie na włoskie klimaty na swoim ślubie? Toskania w Polsce. Można? Można! I to jak bardzo. Potrzebnych jest tylko kilka dobrze dobranych składników: odpowiednie miejsce, charakterystyczne detale w dekoracjach i Wasz szeroki uśmiech. I kieliszek prosecco oczywiście z tak modnego teraz prosecco vana, przerobionego z małego włoskiego samochodu! Włoskie dodatki idealnie się sprawdzą w połączeniu z lekką boho suknią, sielsko rustykalną stylizacją ale także w eleganckiej odsłonie. Każdy znajdzie coś dla siebie! I nie zapomnijcie dobrze się bawić bo tego przede wszystkim nie powinno zabraknąć na Waszym weselu. A rodzinnego biesiadowania i zabawy, od Włochów możemy się uczyć!

Ja poczułam włoski klimat dzięki “szalonej” ekipie, która zamglony poranek w ciepłych kurtkach, zamieniła w toskańskie wakacje. Jesteście niemożliwi! LOVE!

Dekoracje i florystyka: Team Ceremonia Dekoracje  /  Organizacja i koordynacja: Agnieszka Adamczak Wedding & Event Planner   /  Film: Alpaka Wedding Videography  /   Miejsce: Spichlerz Wąsowo   /   Suknia: Cuda Mecyje Atelier  /   Męska stylizacja: PAWO   /   Makijaż: Wizaż Greta Olszewska  /   Fryzura: Glamour Atelier Dorota Górnik  /   Buty: YES I DO  /   Biżuteria i ozdoba do włosów: JP BRIDES  /   Papeteria: AgaPisze.Calligraphy  /   Obrączki i pierścionek zaręczynowy: Inne Obrączki i pierścionki zaręczynowe  /   Wstążki: September  /   Atrakcja: Prosecco Van  /   Słodkości: Co nieco cukru  /   Tort: Altana Pałacu Wąsowo  /   Pudełko na obrączki: Decoris Wedding Collection  /   ONI: Kamil Niziński & Karolina Czyżowska

Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia i poczuliście, że razem możemy spełnić marzenia...

poznajmy się

kontakt

Mój Instagram


© 2024 Magdalena Piechota

Fotograf Ślubny Warszawa