W słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego słowo LUKSUS ma łącznie 139 synonimów. I choć w pierwszej kolejności mamy skojarzenie z bogactwem, przepychem, wystawnością i zasobnym portfelem to opowiadając Wam o tym ślubie chciałabym napisać o innym „obliczu” luksusu. Bo elegancki ślub Kamili i Radka i ich wesele w Pałacu Czosnowskich to piękny przykład dbałości o siebie i swoje wspomnienia.

{ elegancki ślub wszystkimi zmysłami czyli bądź hedonistą }

Jednym z pragnień człowieka jest bycie szczęśliwym. Dążenie do przeżywania przyjemności, dostarczania sobie nowych wrażeń i doznań to przesłanie hedonistów i m.in. osobista motywacja przy wybieraniu dóbr tzw. luksusowych. Uważa się, że dostarczają one najintensywniejszych i najprzyjemniejszych doznań zmysłowych: najlepiej smakują, mają najładniejszy zapach, najbardziej elegancki design, a tkaniny są najmilsze w dotyku. To wszystko służy maksymalizowaniu doznań zmysłowych. Oczywiście jest to kwestia indywidualna co i jak działa na poszczególne osoby, ale każdy z nas chce doświadczeń na najwyższym dla siebie poziomie. 

Dzień ślubu to idealna okazja żeby się rozpieścić i przeżywać ten dzień na poziomie każdego ze zmysłów. Czemu nie sprawić by był on jak najbardziej wyjątkowy, wyróżniający się spośród innych dni i niezapomniany. Czy jest lepsza okazja żeby poszaleć? Kama i Radek będą wspominać designerskie wnętrza hotelu Raffles Europejski w Warszawie, gdzie odbyły się ich przygotowania, oryginalne wnętrze kościoła Dominikanów i smak szampana podawanego na wejście w Pałacu Czosnowskich. Spektakularna suknia Kamy, cygara Radka, zapachy perfum i zaczarowany ogród stworzony z dbałością o każdy detal przez Rock and Flowers w miejscu przyjęcia.

{ perfekcjonizm i jakość na ślubie }

Perfekcjonizm to drugie imię Kamy ale i druga osobista motywacja (u wszystkich) przy stawianiu na luksus. Koszty związane z dniem ślubu, bez względu na miejsce, ilość gości, rozmach, wystawność – to zawsze spore nakłady pieniężne. Poszukiwanie i wybór absolutnie najlepszych i niezawodnych produktów oraz podwykonawców daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. To również gwarancję, że wszystko co zaplanowaliście, zainwestowaliście nie pójdzie na marne i zostanie uwiecznione.  To również szacunek do Waszej pracy i pieniędzy. Wiedząc, że jest to inwestycja w realizację Waszych marzeń, przeżycia i wspomnienia warto stawiać na JAKOŚĆ a nie „jakoś”. Jakość obroni się zawsze i będzie na lata. Jakość jest luksusem (zobacz również ślub Tori i Andy). 

{ luksus ślubny, którego nie kupisz }

Żeby nie było, że luksus zależy od grubości portfela. To też coś (a może przede wszystkim), czego nie da się zmierzyć i policzyć. Luksus to przeżycie tego dnia tak jak się chce, na swoich warunkach (zobacz jak zrobili to Karolina i Paweł lub  Kinga i Łukasza). To wszystkie doznania, doświadczanie tego dnia i przeżywanie. To odpowiednia ilość czasu, który mamy, aby móc spędzić z każdym z gości (i nie jest to wymiana jednego zdania lub wypicia kielicha). To ubranie się według własnych upodobań, podkreślając swój charakter a nie kierowanie się „nie wypada”. Luksus to słuchanie swoich pragnień i emocji. 

Ślub to inwestycja swojej uwagi, zaangażowania i czasu – inwestuj w siebie i w zgodzie z sobą!

 

Kama i Radek napisali:

Magda jest fotografką kompletną, czyli taką, którą każdy chce mieć w dniu swojego ślubu, sesji narzeczeńskiej lub poślubnej.Przede wszystkim ma wizje, która jest spójna z charakterem pary.Zdjęcia są przepiękne i absolutnie wyjątkowe.Logistycznie to także perfekcyjna współpraca, tj. przesyłane wcześniej moodboardy i inspiracje, rekomendacje miejsc do sesji oraz harmonogram działania.Otrzymane albumy to sama klasa, w tym również niepowtarzalny album GIGANT! Przepiękna pamiątka! Magda – jeszcze raz dziękujemy!!!

I ja Wam z całego serducha dziękuję, że wybraliście mnie na swojego fotografa. Za wspólny czas pełen śmiechu, rozmowy i słuchanie, plażę i makaron dla dzieci ;-)

Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia i poczuliście, że razem możemy spełnić marzenia...

poznajmy się

kontakt

Mój Instagram


© 2024 Magdalena Piechota

Fotograf Ślubny Warszawa